Napsali o nás2024-01-04T10:27:32+01:00

Rok spolupráce s HST

Na jaře oslaví náš holding roční výročí členství v HST Obchodní komoře Švýcarsko – Česká republika. Zařadili jsme se tak mezi významné a renomované společnosti, které představují nejen švýcarské a lichtenštejnské investice v České republice, ale také se při svém podnikání řídí zásadami ESG – Environmental Social Governance - stejně tak, jako náš holding.

14 února, 2023|

XXI. Královéhradecký městský ples

Bylo nám ctí být generálním partnerem XXI. Královéhradeckého městského plesu, který se konal 21. ledna 2023 v prostorách Kongresového centra Aldis! Děkujeme primátorce paní Pavlíně Springerové za možnost podpořit tuto prestižní akci a prezentovat zde nejen BICZ Holding, ale také BICZ Park Golf Hradec Králové, který se stal součástí našeho majetkového portfolia v minulém roce.

25 ledna, 2023|

Vánoční večírek 2022

Fotoohlédnutí za vánočním večírkem. Podívejte se, jak jsme s kolegy ze všech divizí BICZ společně oslavili úspěšný rok, který nám přinesl nejen nové akvizice a rozšíření našeho majetkového portfolia, ale také významné navýšení hodnoty aktiv.

2 ledna, 2023|

Hradecký Park Golf mění majitele, do areálu vstupuje BICZ

Oblíbený golfový areál v Hradci Králové po letech mění majitele. Nově je Park Golf součástí portfolia holdingu BICZ, který podniká ve výnosových nemovitostech. Kromě drobné úpravy názvu však zásadní změny v plánu nejsou. Záměrem nového majitele je především posílit zdejší golfovou komunitu, popularizovat tento sport mezi dětmi a přilákat na toto výjimečné místo více komerční i privátní klientely.

20 června, 2022|

BICZ NADĚLUJE CELÝ ROK

Vánoce jsou krásným obdobím dávání, v BICZ na něj ale myslí celý rok. Ostatně, společenská odpovědnost patří mezi pevné hodnoty holdingu. Kde v roce 2021 mimo jiné zářily jejich zlaté barvy?

8 prosince, 2021|

GARDEN TOWER – BYDLENÍ S BUDOUCNOSTÍ

Upoutá na první pohled, nadchne luxusní adresou a uspokojí i ty nejnáročnější rezidenty. Ambiciózní developerský projekt holdingu BICZ v sobě pojí vše, co se očekává od moderního bydlení 21. století. Důraz na ekologii, design i funkčnost. Poznejte s Quartierem budoucí Garden Tower neboli „Zelenou věž“.

12 září, 2021|
Přejít nahoru