Média2022-02-21T15:43:02+01:00

Hradecký Park Golf mění majitele, do areálu vstupuje BICZ

Oblíbený golfový areál v Hradci Králové po letech mění majitele. Nově je Park Golf součástí portfolia holdingu BICZ, který podniká ve výnosových nemovitostech. Kromě drobné úpravy názvu však zásadní změny v plánu nejsou. Záměrem nového majitele je především posílit zdejší golfovou komunitu, popularizovat tento sport mezi dětmi a přilákat na toto výjimečné místo více komerční i privátní klientely.

20 června, 2022|

BICZ NADĚLUJE CELÝ ROK

Vánoce jsou krásným obdobím dávání, v BICZ na něj ale myslí celý rok. Ostatně, společenská odpovědnost patří mezi pevné hodnoty holdingu. Kde v roce 2021 mimo jiné zářily jejich zlaté barvy?

8 prosince, 2021|

GARDEN TOWER – BYDLENÍ S BUDOUCNOSTÍ

Upoutá na první pohled, nadchne luxusní adresou a uspokojí i ty nejnáročnější rezidenty. Ambiciózní developerský projekt holdingu BICZ v sobě pojí vše, co se očekává od moderního bydlení 21. století. Důraz na ekologii, design i funkčnost. Poznejte s Quartierem budoucí Garden Tower neboli „Zelenou věž“.

12 září, 2021|

ESG À LA BICZ

Enviromental, Social, Governance. Tři anglická slova, jejichž začáteční písmena dala vzniknout zkratce ESG a v souvislosti s investováním reprezentují budoucnost ve zhodnocování a zajišťování majetku. Zodpovědné, udržitelné, šetrné k přírodě a celospolečensky přínosné investice jsou však v holdingu realitou prakticky od počátku jejich podnikání. Jak souvisí společenská odpovědnost s nemovitostními projekty a jaké je to být v regionu průkopníkem nového způsobu investování, vysvětlují představitelé holdingu Milan a Daniela Filo s Robinem Šimkem.

21 června, 2021|

ZLATÁ MĚŘÍ ČAS

Jak to dopadne, když spojí síly dvě firmy s výrazným citem pro design, vášní pro věci s trvalou hodnotou a smyslem pro individualitu? Jak jinak než mimořádně. Důkazem budiž speciální edice luxusních hodinek PRIM s unikátním designem holdingu BICZ, která symbolizuje dokonalou symbiózu času a financí.

23 března, 2021|

ROK NOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ

Jen málokdo se na konci roku ubrání bilancování. Stál uplynulý rok za to? Ten letošní určitě. Pozitivně se na něj ohlížejí v holdingu BICZ, významném hráči na poli výnosových nemovitostí, kde se i přes objektivně nepříznivé okolnosti vydali doslova po zlaté stezce. Jejich řady rozšířili zkušení a oceňovaní experti, rozjeli několik nových projektů a ještě do konce prosince stihli nakoupit nemovitosti za bezmála půl miliardy. „Letošní rok byl plný výzev,“ shodují se členové vedení holdingu Daniela a Milan Filo s Robinem Šimkem.

11 prosince, 2020|

DOSTIHOVÉ OZVĚNY: ZLATÉ DOSTIHOVÉ OKAMŽIKY

Úplně jiná, přesto zlatá! Tak by se dala zhodnotit uplynulá dostihová sezona na pardubickém závodišti, která v neděli vyvrcholila jubilejní 130. Velkou pardubickou v čele s vítězným hnědákem Hegnusem & žokejem Lukášem Matuským. I přes její lehce zpožděný začátek a o poznání skromnější konec, se organizátorům bok po boku s jezdci a sponzory podařilo zorganizovat důstojný dostihový seriál, na který se jen tak nezapomene.

21 října, 2020|

Dostihové ozvěny: zlaté dostihové okamžiky

Úplně jiná, přesto zlatá! Tak by se dala zhodnotit uplynulá dostihová sezona na pardubickém závodišti, která v neděli vyvrcholila jubilejní 130. Velkou pardubickou v čele s vítězným hnědákem Hegnusem & žokejem Lukášem Matuským. I přes její lehce zpožděný začátek a o poznání skromnější konec, se organizátorům bok po boku s jezdci a sponzory podařilo zorganizovat důstojný dostihový seriál, na který se jen tak nezapomene.

21 října, 2020|

PODZIM SE LESKNE ZLATĚ

Letošní léto bylo zlaté a i podzim bude! Alespoň na Dostihovém závodišti v Pardubicích, které se společně se startem dostihové sezony zahalilo do zlatých barev holdingu BICZ. Významný hráč na poli výnosových nemovitostí a organizátor nejprestižnějšího tuzemského dostihu spojili síly už na jaře a jejich spolupráce vyvrcholí o jubilejní Velké pardubické druhou říjnovou neděli. A protože nám zvědavost nedala, vypravili jsme se za Robinem Šimkem, Danielou a Milanem Filo do lóže hlavního partnera a zjistili, co v BICZ do konce roku ještě chystají!

21 září, 2020|

S VÁMI V DOBRÉM I ZLÉM

Lepší nic neplánovat, říká se. Pro uplynulé měsíce jakoby to platilo dvojnásob. Někomu zhatila koronavirová pandemie „jen“ cestovatelské plány, ti méně šťastní řeší až existenční problémy. A pak je tu holding BICZ, významný hráč na poli výnosových nemovitostí, který i přes ztížený start letošního roku už stačil vydat emisi dluhopisů v hodnotě 1,5 miliardy a stát se hlavním partnerem dostihové sezony 2020 na závodišti v Pardubicích. „Jsme v tom s vámi v dobrém i ve zlém,“ shodují se Daniela a Milan Filo s Robinem Šimkem z BICZ.

12 června, 2020|

BICZ HOLDING REAGUJE NA COVID-19

Holding BICZ vlastní desítky nemovitostí po celé České republice, které jsou určeny k bydlení i ke komerčnímu využití. V reakci na dění spojené se šířením infekce COVID-19, a ve snaze pomoci zmírnit negativní finanční dopady, poskytne po dobu dvou měsíců plošnou úlevu na nájemném.

17 dubna, 2020|

KDYŽ BENEFIT NEZNAMENÁ JEN PENÍZE

Už v minulém čísle Quartieru jste si mohli přečíst, že v holdingu BICZ (Banque Immobiliere Czech Republic) dělají věci opravdu jinak. Vyznávají hodnoty v byznysu už skoro nevídané a s neochvějným zápalem zhodnocují prostřednictvím výnosových nemovitostí peníze svých klientů.

11 března, 2020|

INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ S BUDOUCNOSTÍ II

Hradec Králové – Co spojuje tři osobnosti z Hradce Králové – Danielu a Milana Filo a Robina Šimka? Touha pomáhat. Ať už s vyděláváním peněz nebo ve snaze žít lepší život v hezčím prostředí. Trojice, která se již roky pohybuje ve světě realit a financí, našla díru na českém trhu a přišla s unikátním projektem – “bankou realit”.

18 listopadu, 2019|

INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ S BUDOUCNOSTÍ I

“Společně tvoříme prostor pro spokojený život.” Motto, které spojuje tři osobnosti z Hradce Králové – Danielu a Milana Filo a Robina Šimka. Trojice, která se již roky pohybuje ve světě realit a financí, našla díru na českém trhu a přišla s unikátním projektem – “bankou realit”. Spolufinancováním nákupu či oprav nemovitostí dávají svým klientům a investorům šanci na zvýšení jejich kapitálu. Vyšlo o nás v regionálním deníku MF Dnes (Královéhradecký kraj)

13 listopadu, 2019|
Přejít nahoru